Elkezdődött a versenyek időszaka

2017. 02. 06. • Akikre büszkék vagyunk, Közlemények • Megtekintések: 725

Január második felében megkezdődtek a tantárgyi versenyek járási fordulói.

  1. január 17-én és 18-án zajlott az Angol Nyelvi Olimpia járási fordulója, amit iskolai válogatók előztek meg. Az iskolai fordulóról csupán egy tanuló juthatott tovább, ami több kategóriában szoros küzdelmet hozott. Tanulóink a járási fordulón az 1A, 1B és 2A kategóriákban voltak érdekeltek. Nagy örömünkre szolgál, hogy mindhárom kategóriában dobogós helyen végeztek.

Az eredmények:

1A kategória (5-7. évfolyam)            Hizsnyan Bálint          1. hely

1B kategória (8-9. évfolyam)             Ostrihoň Dávid          3. hely

2A kategória (középiskola 1-2. évf.) Bihari Zsófia              2. hely 

A kerületi fordulón Hizsnyan Bálint fogja képviselni iskolánkat.

A Matematika Olimpia járási fordulóját a 9. évfolyamosok számára január 24-én tartották meg Rimaszombatban, a Relax Szabadidő Központban. A versenyen Czeglédy Botond képviselte iskolánkat, aki első helyen végzett. Ezzel az eredményével ő is továbbjutott a kerületi fordulóra.

Valamennyi eredményesen szereplő tanulónknak és felkészítőiknek gratulálunk. A továbbjutóknak sok erőt kívánunk a további felkészüléshez.

Kommentelés lezárva.