Sikeresen az angol olimpián

2018. 01. 25. • Akikre büszkék vagyunk, Közlemények • Megtekintések: 484

Egy év elteltével 2017 novemberében ismét megrendezésre került az angol olimpia iskolai fordulója. Az idei tanévben is négy kategóriában versenyeztek diákjaink. Már az iskolai forduló is nagy kihívást jelentett a feladatok összetettsége és szintje végett. A rutinosabb versenyzőknek már nem volt meglepetés, hogy feladatsor nagyon magas szintű tudást követel, amelyet kemény munka és sok-sok gyakorlás árán lehet csak elérni. A feladatokon keresztül támasztott követelmények idén is messze meghaladták az adott korosztály és kategória tankönyvből megszerezhető tudását.
Az iskolai forduló győztesei: Molnár Sándor (I.O, 1A kategória), Hizsnyan Bálint (III.O, 1B kategória), Cselényi Viktória (II.G, 2A kategória) és Lenner Egon (VII.O, 2B kategória) 2018. január 16-án és 17-én képviselték iskolánkat a járási fordulón, amelyet ismét Rimaszombatban rendeztek meg. Az alapiskolások mindkét kategóriáját diákjain nyerték meg, ezzel tovább jutva a kerületi fordulóba, amely Besztercebányán kerül megrendezésre. A középiskolások kategóriájában Viki a második, Egon pedig a negyedik helyen végzett.
Mind a négy diákunknak szívből gratulálunk és sok sikert kívánunk a kerületi fordulóhoz.

Címkék:

Kommentelés lezárva.