2015. 01. 22. •
Akikre büszkék vagyunk, Beszámolók •
Megtekintések: 3044
Idén is megrendezésre került az angol nyelvű olimpiász járási fordulója. Iskolánkat Ádám Sándor, oktávós tanuló képviselte, aki a versenyen a harmadik helyezést szerezte meg. „A verseny eredményével nagyon elégedett...
Tovább